Sıkça Sorulan Sorular

Hesabım kapanır mı ?

Yapılan hiçbir işlem hesabınıza/kanalınıza zarar vermemektedir. Yapılan işlemler tamamen güvenlidir. Bunun garantisini veriyoruz.

Paket satın aldım ne zaman tamamlanır ?

15 ile 30 dakika içerisinde almış olduğunuz paket hesabınıza tanımlanır.

Şifremi vermem gerekiyor mu ?

Hayır, sitemizde bulunan tüm hizmetleri güvenli ve sağlıklı bir şekilde sağlıyoruz. Hiçbir müşterimizden şifre istememekteyiz.

Takipçiler gerçek mi ? Düşüş olur mu ?

Sağladığımız takipçilerin hepsi gerçek ve aktif kullanıcılardır. Bu sebeple az miktarda düşüş yaşanmaktadır. Düşüşleri telafi etmekten sevinç duyarız.

Profilimin gizli olması sorun oluşturur mu ?

Gizli profillere hizmetlerimizi gönderemiyoruz. Takipçi satın aldığınızda profilinizi açmanız gerekiyor. Takipçileriniz, manuel beğenileriniz ve manuel izlenmeleriniz ulaştığında dilerseniz profilinizi tekrar gizliye alabilirsiniz. Fakat otomatik beğeni/izlenme alıyorsanız profilinizin paket süresi boyunca açık olması gerekiyor.

Veri güvenliğine ne kadar önem veriyorsunuz ?

Müşterilerimizin güvenliği bizim için çok önemli. Hiçbir şekilde profilinizin şifresi istenmediği gibi, bizimle güvenerek paylaştığınız bilgi başkasıyla paylaşılmamaktadır. Mail adresleriniz, isimleriniz, hesap isimleriniz vs hepsi güvenle saklanmaktadır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Kredi kartı, havale ve EFT yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerinizde banka hesap bilgisi almak için herhangi bir destek birimimize ulaşabilirsiniz.

Ödeme güvenli mi ?

Ödeme için 128 Bit SSL teknolojisi ile güvenliği sağlanan Shopier altyapısı kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımıza asla ulaşmaz.

Takipçilerim - Beğenilerim - İzlenmelerim neden gelmiyor ?

Bunun birkaç sebebi olabilir:

  • Sistem yoğunluğu
  • Instagram’a güncelleme gelmesi
  • Profilin gizli olması
  • Çok kısa bir süre içerisinde sık sık paylaşım yapıldığı için sistemimiz tarafından spam olarak algılanılması
  • Ödeme esnasında Instagram hesap ismi verilmemiş veya yanlış verilmiş olması
  • Hesap ismi değişikliğinde bize bildirilmemesi